Witajcie w mojej bajce!

Mam na imię Aga i uwielbiam bieliznę :) Jest to moje hobby, pasja i nie takie całkiem małe szaleństwo. Buty, torebka czy nowy ciuszek nie cieszą mnie tak jak nowy biustonosz. Moja mania trwa nieprzerwanie od 2008 roku i od tego też czasu buszuję po świecie, w poszukiwaniu bielizny, która spełniałaby oczekiwania moje i moich najbliższych.
 

Głównym celem tego bloga jest chęć podzielenia się moimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z tematyką bieliźnianą. Zapewniam, że nie zabraknie biuściastych zachwytów, odkryć, ale też i rozczarowań.
Mam nadzieje, że uda mi się Was trochę zarazić tematem dobrze dobranego biustonosza :) Dla niektórych może wydać się to śmieszne, ile można rozwodzić się nad jakimś tam stanikiem i ok, co kto lubi. Ja lubię właśnie to i zapraszam wszystkich tych dla których brafitting i fajna bielizna to niezła frajda :)


Myślę, że moje notki pomogą Wam przy doborze swoich staników, ale także podpowiedzą co nieco o modelach, które będę recenzować. Przyjrzymy się różnym wzorom, konstrukcjom i firmom z całego świata, więc każda z Was będzie mogła wyłapać cechy odpowiednie dla swojego biustu i stwierdzić czy spróbować umówić się sam na sam z konkretną firmą ;)

A dlaczego Boskie Biusty? Uważam ze każda z nas jest boska, cudowna, wspaniała - po prostu :) Uwierzcie mi, KAŻDY biust możne być piękny, trzeba tylko chcieć i pokochać go za to jakim jest, a najlepiej oddaje to MANIFEST.


Na koniec kilka konkretów o mnie. Z budowy jestem typową klepsydrą. Rozmiary stanika, które zazwyczaj noszę są dość mocno rozpięte u poszczególnych producentów, polskie/europejskie to 75-80 G-J, brytyjskie są już bardziej zawężone 34G-H. Jeśli chodzi o ubrania to najczęściej jest to rozmiar 44, XL/XXL.
Wymiary biustu będę podawać przy każdej recenzji z dnia w którym robiłam zdjęcia w danym modelu. Ma to znaczenie dlatego, że często zmieniają się one o 3-4cm w zależności od dnia cyklu czy też wahań wagi.Brak komentarzy: